Chat with us

UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!

Snore Terminator


Pokud si objednáte v následujících 20 minutách, získáte speciální akční ceny!

» Praha,

Nalezena přírodní metoda zamezení chrápání bez chemických látek či operací! 2

Vedci konečne objavili prírodné riešenie, ktoré úplne zabraňuje chrápaniu! 2 e to malý plastový prstýnek, který nosíte, dokud spíte a který nepřekáží Vašemu spánku! Na koncích se nachází dva přírodní magnety, které stimulují nervová zakončení v nosní přepážce za účelem správného rozevírání chřípí během spánku. Rozevírání chřípí umožňuje volné dýchání nosem ve spánku, takže jazyk nezapadá do krku. Je to příčinou chrápání a dlouhých zastavení dýchání, která způsobují kardiovaskulární nemoci. Výsledkem je klidný spánek bez dušení, pak i pocit křepkosti během celého dne! Poslední novinka ve světě – magnet, který pomáhá při chrápání, pomůcka, díky které tisíce lidí přestaly chrápat, anebo zmírnily chrápání a zbavily se potíží, jejichž příčinou je chrápání – od častých probouzení až k vážným poruchám spánku.

Jaké jsou hlavní výhody Snore Terminatoru?


Snore Terminator

 

 

 

Snore Terminator

Pomůže při odstranění dušení ve spánku 2

Během spánku často prožíváme úplné zastavení dýchání (které trvá i více než 10 sekund), kterého si někdy ani nejsme vědomí. V tom případě dochází k povolení svalů jazyka a krku, při čemž jazyk blokuje dýchací cesty. Snore Terminator rozevírá dýchací cesty 3 a brání povolení svalů jazyka a jeho zapadnutí do krku, což vyvolává dušení.

Len čo si nasadíte Snore Terminator, budete počas spánku nerušene dýchať!

Objednej si Snore Terminator tady!

Umožňuje klidný spánek bez probouzení

Člověk se během spánku probouzí průměrně dvaatřicetkrát, což si uvědomuje malý počet lidí. Jedná se o krátké okamžiky, které se odráží na naši křepkost během dne. Pokud se cítíte unaveně, i když máte dostatek spánku, je to právě tím. Náš organismus se na podvědomé úrovni probouzí během spánku, pokud ucítí, že něco není v pořádku. Když organismus ucítí, že se dusíme ve spánku, automaticky se probouzí, aby začal dýchat správně. Se Snore Terminatorem se buď budete probouzet řidčeji, anebo se vůbec nebudete probouzet, protože ve spánku budete dýchat volně! 8

Objednej si Snore Terminator tady!

Pomůže zamezit chrápání!

Vzhledem k tomu, že Snore Terminator uvolňuje dýchací cesty, ústa zůstávají zavřená. Možnost povolení spodní čelisti a zapadnutí jazyka dozadu, což blokuje dýchací cesty, je tak menší.

Správné dýchání během spánku zajistí Vám a Vašim spoluobyvatelům klidnější spánek, protože se Snore Terminator svorkou budete méně chrápat.11

Objednej si Snore Terminator tady!

Zajišťuje dostatek kyslíku, dokud Vy spíte!

Nejen, že Snore Terminator zmírňuje chrápání, ale také zajišťuje dostatečný příjem kyslíku během spánku, což umožňuje, abychom se probudili odpočinutí. Stimuluje správné fungování metabolismu v každé buňce a napomáhá našemu tělu zvítězit nad volnými radikály a toxickými látkami, které se nahromaďují během dne. Kyslík působí na naše tělo jako jemné anestetikum a umožňuje, abychom se uvolnili, zbavili stresu a kvalitněji a klidněji spali. Vedle toho sliznice úst není suchá a spíme klidně jako miminko.

Objednej si Snore Terminator tady!

Zvyšuje soustředění a zlepšuje náladu!

Ano, dobřě jste si to přečetli! Aby naše nervová soustava správně fungovala během dne, je nutné dobře startovat. Pokud spíme špatně, náš organismus nebude schopný bojovat s každodenními povinnostmi. To se postupem času projevuje sníženou schopností soustředění, nervozitou, častými změnami nálady, což nakonec vede k depresi. Se Snore Terminator prstenem jsou všichni uživatelé odpočinutější, osvěženější, v dobré náladě a připravení dosáhnout nových pracovních a osobních cílů!

Objednej si Snore Terminator tady!

Zmenší kruhy pod očima a zlepší pleť!

Kruhy pod očima vznikají ukládáním toxických látek v tmavých vačcích pod očima, v důsledku špatné kvality spánku. Kromě toho kůže lidí, kteří spají málo nebo špatně, je kvůli pomalejšímu metabolismu náchylná k iritaci, vysušování a akné. Se Snore Terminatorem si všichni uživatelé všimli pozitivních změn na kůži a viditelného zmírnění kruhů pod očima!

Objednej si Snore Terminator tady!

Kvalita spánku působí na všechny procesy v organismu, takže není možné spočítat všechny výhody Snore Terminatoru. Poslední odhady ve výzkumu účinku Snore Terminatoru provedeném na zkušební skupině skládající se ze 42 osob různého věku a povolání jen potvrzují jeho pozitivní vlivy na celkové zdraví organismu. Je potvrzené, že lidí, kteří trpí migrénou, dostávají až o 37% lehčejí a méně časté záchvaty díky zlepšení kvality spánku. 2

Ano, také já chci mít klidný spánek
a objednám si Snore Terminator teď hned!

 

Snore Terminator je utvořen z měkkého, antialergenního plastu, takže je vhodný pro osoby náchylné k alergiím. Je pohodlný na nošení a prakticky neviditelný, protože se anatomicky přizpůsobuje každému nosu. Tento terapeutický prostředek pro zlepšění kvality spánku a pomoc při chrápání velmi rychle dosáhl světové slávy jako nejlepší přírodní alternativa řešení těchto problémů chirurgickým zákrokem.

Co je Snore Terminator a pro koho je
určen?

Snore Terminator je malý plastový prstýnek, na jehož
koncích se nachází dva přírodní magnety:

» Rozevírá nosní dýchací cesty během spánku. 10

» Poskytuje klidnější a kvalitnější spánek. 10

» Pomůže při odstranění poruch spánku

» Zlepšuje celkové fyzické zdraví 2


Zmírnění nebo odstranění chrápání!

Výsledky kvalitního spánku poznáte na vlastní kůži! 2


Po prvním použití svého Snore Terminatoru budete mít klidnější spánek, a tím i výsledky, které se projeví na fyzické úrovni. Budete odpočinutější, metabolismus bude fungovat správně a ucítíte zlepšení celkového zdraví na fyzické a psychické úrovni – na své náladě!

Svým jednoduchým designem a přírodní sílou magnetů Snore Terminator zlepšuje kvalitu Vašeho spánku, a tím i Váš život z kořene.

Zmírňuje chrápání a dušení ve spánku! Spěte klidně a v objetí svého partnera! 2

Pozor! Zásoby jsou omezené, zkontrolujte, zda se výrobek doručuje ve vašem kraji:Vaše jméno:
PSČ:
Město:

Ideální řešení pro klidný spánek!

Je to prostě skvělý vynález - tak jednoduchý, zároveň však výjimečně účinný výrobek proti chrápání a poruch spánku, který jsem měl možnost vidět ve své praxi! Působí velmi účinně velmi jednoduchým způsobem: Magnety uvolňují nervová zakončení v nosních dírkách, což umožňuje jejich volné rozevírání. Tím způsobem přijímáme více kyslíků, dokud spíme.9 Proto snadněji usínáme, nedusíme se, nechrápeme a neprobouzíme se ze spánku. Správné dýchání navíc má pozitivní vliv na odpočinek celého organismu. Kvalitní spánek snižuje riziko různých vážných stavů vyvolaných poruchami spánku. Používám ho i osobně a doporučuji ho všem, kteří mají problémy s chrápáním nebo jakýkoli jiný problém se spánkem. Síla Snore Terminator magnetu je opravdu neuvěřitelná!


Ano, také já chci klidný spánek a objednám si Snore Terminator teď hned!


Jak Lionel Messi, Princ Harry a Nicholas Cage bojují proti chrápání? 17

Světoznámé TV pořady a magaziny oznámili, že se objevily kouzelné magnety, které svým uživatelům okamžitě odstraní problémy s chrápáním a řeší ostatní poruchy spánku spojené s dýcháním. Výzkumy provedené během testování Snore Terminatoru na skupině z 2139 dobrovolníků měly překvapující výsledky.

V té době o léčivých účincích Snore Terminatoru nejprve zaznělo v Hollywoodu a v elitních kruzích, zatímco je teď dostupný všem! Neriskujte chirurgickými zákroky a vážnými následky chrápání a špatného spánku! Přestaňte chrápat jednoduchým a přírodním způsobem, bez rizika, tak, jak to udělali TV moderátoři, herci, zpěváci a sportovci!


I hvězdy jsou jen lidí. Chrápou jako obyčejní smtelníci. Tom Cruise je jedna ze známých osobností, které veřejně promluvily o svém problému. 15 Na příklad, před vynálezem Snore Terminatoru, pokoj Toma Cruise byl zvukově izolován právě kvůli jeho chrápání. 16 Tak i mnohé jiné známé osobnosti po léta bojují s problémy, které vyvolává chrápání. Dnes jsou mnozí z nich proti chirurgickým a laserským zákrokům, takže Snore Terminator byl skvěle přijat v Hollywoodu, ale i ve všech světových médiích. První doporučení a pozitivní kritiky ze strany známých osobností zazněly ve světoznámých magazinech a nejznámějších TV pořadech už po dvou měsících od patentování Snore Terminatoru! Od teď je dostupný i v České republice!


Neuvěřitelné hollywoodské tajemství je konečně odháleno...

Mnozí sledovali Tomův příklad, a tak se stali zapřisáhlími uživateli Snore Terminatoru. Známí TV moderátoři, herci a zpěváci potvrzují vhodnost Snore Terminatoru pro lidi, jejichž povolání rozumí veřejné vystupování. Záhy po patentování téměř každý dům na Beverly Hillsu měl Snore Terminator, zanedlouho se objevil i na stránkách známých magazinů, třeba Mens's Health, Cosmopolitan, Life... Dnes dokonce i na našem trhu – jeden z nejlepších výrobků proti chrápání ve světě!


Výhody Snore Terminatoru:

Ano, take já chci kvalitní spánek a objednám si Snore Terminator teď hned!

Pošlete mi můj Snore Terminator

Snore Terminator

Jak se Snore Terminator používá?

Snore Terminator je malý plastický prstýnek, který brání chrápání a zajišťuje kvalitní spánek.

Jednoduše se používá a je úplně bezpečný. Snore Terminator je rychlým a účinným řešením proti chrápání, které pomohlo tisícům lidí!

1.

Chrápání je nepříjemná věc, které zneklidňuje Vašeho partnera a členy Vaší rodiny a vede k vážným zdravotním problémům.


2.

Chrápání je spojené taky se ztíženým dýcháním během spánku a apnoe, což vede k častým probouzením.


3.

Vše to resultuje špatným a nekvalitním spánkem, který má za následek vyčerpanost, únavu, špatnou koncentraci, ale i kruhy a vačky pod očima.


4.

Špatný a nekvalitní spánek způsobuje dráždivost a náchylnost ke konfliktům s lidmi, jakož i častým změnám nálady, depresím a nervozitě, což resultuje bouřlivými reakcemi na maličkosti.

5.

Konečně ale existuje přírodní řešení, které Vám pomůže, abyste se zbavili chrápání a všech následků a zdravotních rizik, které chrápání nese s sebou – Snore Terminator.


6.

Vždy nasazujte Snore Terminator dřív, než půjdete spát. Rozevřete Snore Terminator a zastrčte magnety do obou nosních dírek, tak abyste necítili žádné nepohodlí. Užívejte si klidného spánku!

Poznámka: Po každém použití důkladně opláchněte Snore Terminator mýdlem pod proudem vody a nechejte oschnout. Nepoužívejte Snore Terminator, pokud jste ho předtím pořádně nevyčistili.

Reakce uživatelů Snore Terminatoru jsou nejlepším ukazatelem jeho účinnosti! Dojmy variují, všichni se však shodují na jednom: všichni jsou nadšení z účinnosti Snore Terminatoru!"Konečně všichni spají klidně!"

"Nejen, že jsem osobně trpěl poruchami spánku, ale jsem v posledních 8 let vůbec nemohl spát se svojí ženou. Ta, chudák, celé noci nemohla zamhouřit oka kvůli mému chrápání. Někdy mě i děti slyšely ve vedlejším pokoji. K tomu jsem ještě trpěl takovými dušeními, že jsem se často probouzel, protože jsem zůstával bez dechu, a často se mi zdálo, že se dusím a že mi nikdo nemůže pomoct, protože jsem sám v pokoji. Vyzkoušeli jsme všechno – od léčivých bylin až k různým pomůckám, avšak prostě nebylo pomoci, dokud mi ženin bratr neřekl, že pomocí Snore Terminatoru úplně přestal chrápat.. Po pravdě řečeno, moc jsem nevěřil, že mu pomohla taková malilinkatá věc, avšak jsem se sám o tom přesvědčil. Je mnohem cennější, než za něj dáte! Teď zase spím se ženou…:)"*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Jaroslav, 42, Jičín

"Už se nestydím přespat u holky!"

"Už dva roky chodím s holkou, nikdy jsem však u ní nepřespal. Často jsme se kvůli tomu hádali. Ta totiž bydlí v garsoniéře a já chrápu tak silně, že se moje maminka občas probudí a přijde do mého pokoje z druhého konce chodby, protože má strach, že se udusím. Už od dětství mám deformaci na jazyku, je trošku větší, než je obvyklé, nikdy jsem si však netroufl podrobit se operaci. Na konci mi holka koupila Snore Terminator a řekla, ať ho zkusím, a udělal jsem to, spíš pro ni - a neuvěřitelné – tu noc jsem vůbec nechrápal!! Na začátku jsem si myslel, že je to náhoda, sám jsem nemohl věřit, že jsem se ani jednou neprobudil kvůli chrápání, avšak jsem se přesvědčil, že je ten malý prstýnek právě to, co jsem celý život potřeboval!"*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Jakub, 27, Jihlava

"Manžeka se už v noci nebojí!"

"Mám "sleep apneu" a v noci se často doslovně dusím, i když si toho nejsem vědomý. Moje manželka je proto vždy napůl bdělá, protože se mi dech úplně zastaví, někdy i 10 až 15 sekund, takže mě ona probouzí, abych se zase nadechl. K tomu ještě má strach, protože jsem před dvěma lety prožil srdeční mrtvici kvůli obezitě a vysokého krevního tlaku. Proto jsem se celou dobu pokoušel najít nějaké řešení pro své dušení. Vyzkoušeli jsme už všechno, a tak i Snore Terminator. Samozřejmě jsem nevěřil, že mi to pomůže, když už nic jiného nepomohlo, přiznávám však, že jsem se přesvědčil a škoda, že jsem ho neobjevil dřív. Říkali, že je můj stav nevyléčitelný, avšak my teď s manželkou spíme jako miminka!"*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Tonda, 63, Ostrava

Teď jsem konečně opravdová holka!

"Je opravdu nepříjemné, když někdo chrápe, zejména když chrápe holka. Nehledě na to, jak atraktivní můžu být během dne, v noci jsem obyčejná svině, která chrápe jako dva muži. Kvůli tomu mi vždy bylo nepříjemné před spolubydlícími, zejména, když kluk přijde přespat, anebo když já přespím u něj.

Na internetu jsem náhodou objevila Snore Terminator a objednala jsem si ho, protože se mi zalíbíl design a připadalo mi, že je pohodlný na nošení. Měla jsem pravdu; vyřešil problém s chrápáním, k tomu nevypadá směšně, když ho nosím, ale sympaticky, jako malý piercing."*

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Julie, 24, Ústí nad Labem

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY: "Jsem úplně nový člověk!"

"Už po léta spím špatně, kvůli čemuž jsem měl fyzické, zdravotní, ale i různé psychické problémy. Až dvakrát jsem dostal výpověď, protože jsem přicházel nevyspaný a vypadal, jako by mě celou noc mlátili. Nejhorší ze všeho byl můj špatný imunitní systém. Pořád jsem byl nahlazen, měl jsem alergie, migrény a byl nervózní. Kvůli poruchám spánku se stávalo, že jsem se celé týdny nemohl soustředit na základní věci, a myslel jsem si, že nikdy nebudu moct žít normálně. Snore Terminator jsem objevil náhodou, koupil mi ho můj spolubydlící, který si pořád stěžoval, že nemůže spát kvůli mému chrápání. Vzal jsem si ho více méně ze žertu, myslel jsem si, že na mě nebude vůbec působit. Když jsem ho však použil, vyspal jsem se do růžova. Nejprve jsem si neuvědomoval, že je to zásluha Snore Terminatoru, později jsem však na to přišel a nemohl jsem věřit, že člověku tak malá věc může úplně změnit život!"*

Pavel, 32, Liberec

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.


Některé komentáře našich zákazníků:

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

435 comments Add a comment
 • Marek Nekvapil
  Snore mi fakt pomohl s chrápáním a jsem hrozně vděčný za to!
  Reply · Like · 3 hours ago
 • Zdeněk Topol· Top Commenter
  Zdravím všechny. Musel jsem Vám sdělit, jak jsem šťastný od té doby, co jsem začal požívat snore. Konečně v noci pořádně spím a ve dne jsem pěkně odpočinutý. Mně změnil život!
  Reply · 1 · 2 hours ago
  • Hana Jasová
   A vadí ti v noci?
   Reply · 1 · 2 hours ago
  • Zdeněk Topol· Top Commenter
   Vůbec necítíš, že něco máš v nose. To je na tom nejlepší.
   Reply · 1 · 2 hours ago
  • Petr Zembol· Top Commenter
   Pravda. Nevěřil jsem tomu, ale není cítit. Třeba první dvě, tři noci je trošku divně, později normální.
   Reply · Like · 7 hours ago
 • Helena Muchová
  Mně pomohlo, kluk si vždycky dělal srandu, že chrápu víc než on. Teď už nemůže
  Reply · 9 · 6 hours ago
  • Anna Smetanová
   ahahahah jsme na tom stejně. Super, hned si objednám
   Reply · 1 · 8 hours ago
 • Miroslav Žáček
  Jen chci pochválit Snore Terminator, protože funguje. Je to první věc, která mi pomohla, abych přestal chrápat. A věřte tomu, že jsem vyzkoušel vše možné!
  Reply · 2 · 13 hours ago
 • Jan Kučera
  Mně taky pomohl. Definitivně jsem si nezalitoval, že jsem ho objednal.
  Reply · 8 · 14 hours ago
 • Zuzana Nečasová
  Můj manžel taky přestal chrápat a já konečně normálně spím. Proto ho doporučuju všem ženám „chrápačů“
  Reply · 1 · 16 hours ago
 • Marie Hlávková
  Přátelé, toto je neuvěřitelné. Snore ani není cítit v nose, normálně spíš a dýcháš, nechrápeš...no fakt super
  Reply · 1 · 16 hours ago
 • Tomáš Liška
  Já jsem vždy skeptický, když jde o takové věci
  Reply · 1 · 16 hours ago
  • Marie Hlávková
   To já taky, ale poprvé jsem se přesvědčila, že nemám pravdu.
   Reply · 1 · 16 hours ago
 • Vítězslav Novák
  Mám jen slova chvály, když jde o účinnost
  Reply · 1 · 16 hours ago
View 421 more
Facebook plugin
FAQ – Nejčastější dotazy:
Jak se Snore Terminator používá?
Snore Terminator se velmi jednoduše používá. Rozevřete Snore Terminator a zastrčte magnety do obou nosních dírek, tak abyste necítili žádné nepohodlí. Vždy ho nasazujte dřív, než půjdete spát. Po použití ho důkladě opláchněte mýdlem pod proudem vody a nechejte oshnout. Nepoužívejte Snore Terminator, pokud jste ho předtím pořádně nevyčistili.
V čem spočívá účinnost Snore Terminatoru?
Snore Terminator je účinný díky svým přírodním magnetům. Tyto magnety jemně rozevírají dýchací cesty a brání jazykovým svalům povolit, v důsledku čehož jazyk zapadá do krku. Tím zajišťují pravidelný průtok vzduchu a pravidelné dýchání během spánku. Doporučuje se zejména obézním lidém a těm, kteří trpí vysokým krevním tlakem nebo psychickými a srdečními onemocněními.
Je Snore Terminator bezpečný pro použití?
Ano, Snore Terminator je úplně bezpečný pro použití. Obsahuje vzácný přírodní magnet vyvynut NASOU, který je bezpečný pro lidské zdraví. K tomu je zhotoven z pevného, ale flexibilního a antialergenního materiálu. Můžete si být jistí, že Vám Snore Terminator nijak nenaškodí, navíc je pohodlný k nošení a dlouhotrvající.
Je bezpečné používat Snore Terminator, pokud mám kardiostimulátor?
Ne, lidé s kardiostimulátorem či jiným lékařským přístrojem nebo implantáty s magnetickým polem nesmí používat Snore Terminator, ani se dostat do blízkosti magnetů, protože ty znemožňují pravidelné fungování těchto přístrojů.
Ano,také já chci spát klidně a objednám si Snore Terminator teď hned!

Co riskujeme chrápáním?Lidské tělo je tvořené tak, aby zdolalo různé situace za účelem zvládnutí všech evolučních změn. Pokud však primární potřeby: hlad, žízeň, močení nebo spánek nejsou uspokojené, následky na zdraví můžou být velmi vážné, někdy až fatální. Když jde o nekvalitní spánek rušený chrápáním nebo nesprávným dýcháním, rozlišujeme krátkodobé a dlouhodobé následky, v závislosti na tom, jak často nespíme tak, jak bychom měli.5

Krátkoročné následky na zdraví jsou ty, které se objeví, když špatně spíme pouze jednu noc: 7


Až o 32% nižší schopnost soustředění

Pokud pouze jednu noc spíme půl hodiny méně, než organismus potřebuje, aby si odpočinul, soudě podle výzkumů, naše pozornost bude až o 32% nižší. To znamená, že můžeme ohrozit sebe nebo druhé během běžných činností, třeba kuchání, protože velmi snadně můžeme zapomenout vypnout sporák.

Nedostatek energie

Když si organismus neodpočine tolik, kolik potřebuje, jediné, po čem touží je vyspat se. Když jste nevyspaní, pravděpodobně nemáte sílu zabývat se aktivitami, které máte rádi: rekreovat se, chodit do kina, nebo na procházku s kamarádem či psem.

Problematické vztahy s lidm

Když spíme špatně, stěží zpracováváme informace, jsme dráždiví a náchylní ke konfliktům, jak v práci, tak i v soukromém životě. Zejména pokud ani Váš partner celou noc nezamhouřil oka kvůli Vašemu chrápání. Nespavost se projevuje i častými změnami nálady, jsme náchylní k melancholii, dokonce i k depresi, jsme obvykle velmi nervózní, což může dovést k bouřlivé reakci na nějakou bezvýznamnou, nedůležitou věc.

Až o 47% větší nebezpečí pracovního úrazu

Kvůli snížené pozornosti a špatné koncentraci si těžko všimneme nebezpečí. V případě, že vykonáváme rizikovou práci, hrozí nám dvakrát větší nebezpečí úrazu, právě kvůli nedostatku spánku.

Dopravní nehody

Statistiky ukazují, že velký počet dopravních nehod byl vyvolán ze strany lidí, kteří špatně spí.

Jen v Americe lidé, kteří trpí nedostatkem spánku, vyvolali kolem 100 000 srážek, kolem 71 000 úrazů a kolem 1550 smrtelných případů roku 2012!

Až o 68% špatnější koncentrace

Šnížená pozornost a každodenní pocit ospalosti znemožní soustředění se na nejjednoduší úkoly. To především působí na kognitivní funkce při učení se anebo výkonu zodpovědné práce. Dokonce i nejmenší porucha spánku, třeba probouzení se při chrápání, sníží schopnost přemýšlení a zpracování informací. K fyzickému odpočinku v průměru potřebujeme nejméně 6 hodin spánku, k pocitu křepkosti a správnému fungování mentálních schopností mezi 8 až 10 hodin, v závislosti na práci, jež vykonáváme.Dlouhodobé následky nespavosti, k nimž vede špatná kvalita spánku, která trvá více než dva týdny: 17 18

 

Snore Terminator• Vysoký krevní tlak

Lidé většinou chrápou z tělesných důvodů. Většina těch důvodů může velmi rychle dovést k vysokému krevnímu tlaku, což je hlavní příčinou srdečních a mozkových mrtvic. Pokud tomu přidáme i alkohol, obezitu, kouření a alergie, to všechno může jen zhoršit stav a mít tragické následky.

 

Snore Terminator

• Srdeční mrtvice

Organismus, který po delší dobu nespí dostatečně, anebo spí nekvalitně, čerpá více zásob, aby se udržel v bdělém stavu a zvládl všechny nátlaky. Srdce je pumpa, zapamatujte si to, a špatná kvalita spánku po delší dobu přivede k poruše funkce naše pumpy, což může vyvolat srdeční mrtvici. 6

 

Snore Terminator• Mozgová mŕtvica

Pokud jsme nevyspaní, náš metabolismus je zpomalený, srdce je unavené a krev stěží přitéká do mozku. Organismus hledá alternativní zdroj energie, který se obvykle nahrazuje nezdravou stravou, a všechny tyto faktory vytvářejí ideální podmínky pro výskyt mrtvice, jejíž následky jsou většinou trvalé.

 

Snore Terminator• Obezita

Když postrádáme kvalitní spánek, nedostatek energie se projevuje zvýšenou chutí k jídlu za účelem příjemu výživných látek, které nám poskytují energii. To znamená, že velmi brzy přibudeme na váze.

 

 

Snore Terminator• Psychické potíže

Prudké změny nálady a deprese jsou hlavními charakteristikami lidí, kteří spají špatně, ale i těch, kteří pouze několik dnů neměli dostatek spánku. Čím dál jsme zbavení pořádného odpočinku, tím větší je riziko vážných psychických poruch, včetně maniodeprese a schizofrenie…

 

Snore Terminator• Úrazy a nehody

Kvůli snížené pozornosti a koncentrace, vystavění jsme riziku nebezpečných a trvalých úrazů ve výrobě, v práci, dokonce i doma, při běžných domácích pracích.

 

 

Snore Terminator• Problémy ve vztazích

Chrápání působí na oba partnery. Chrápání vlastně dělá až 12% důvodů k rozvodu manželství, protože znemožňuje partnerům spát spolu, kvůli čemuž se ti časem od sebe vzdalují. Vedle toho jsou chronicky nevyspané osoby náchylné ke konfliktům – jsou velmi nervózní a častěji se hádají s partnerem kvůli triviálním věcem.

 

Snore Terminator• Špatná kvalita života 2

Všechny tyto faktory negativně ovlivní celkovou kvalitu života. Nedostatek energie a následky na zdraví nám zabrání užívat si věcí, které máme rádi, a tak se i obyčejné věci, třeba péče o sebe, stávají velmi obtížnými. V důsledku toho se změníte v nešťastnou osobu, která není schopná splnit své povinnosti a zlepšit kvalitu svého života.


PŘESTAŇTE SE TRÁPIT!!! Zmírněte nebo zastavte chrápání
teď hned zcela přírodním a ověřeným způsobem. Vaše tělo Vám bude vděčné!

Ano, také já chci klidně spát a objednám si Snore Terminator teď hned!


Speciální akční cena - 2198 Kč - 1099 Kč - Aktivovat KUPÓN

Nabídka končí:

Speciální záruka: Máš 44 dnů, aby ses přesvědčil, že Snore Terminator zastavuje chrápání. Pokud v dané době nepřestaneš chrápat, vrátíme ti peníze zpět! Vložíme plnou částku na tvůj bankovní účet bez otázek a podmínek!

P.S. Na trhu existuje velký počet pomůcek podobných Snore Terminatoru, avšak ty místo magnetů mají nějaký obyčejný kov a kvalita plastu je různá. Buďte opatrní, protože riskujete nákup výrobku, při jehož použití se nedostaví výsledky, a který k tomu může vyvolat i alergické reakce. Snore Terminator, který si můžete objednat na této stránce, je jediný originální výrobek s magnety, které Vám pomůžou přestat chrápat.

P.P.S.
Pokud používáte tento výrobek jeden rok, stane Vás to méně než 2 kávičky měšíčně..


44 - denní záruka

Pokud si nákup do 44 dnů rozmyslíte, vrátíme vám peníze.

Doručení

Výrobek vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!

100% bezpečný nákup

Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž vás ochráníme před možným zneužitím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!Odesílám požadavek.
Čekejte, prosím!
Kam máme zaslat
Vaši objednávku?
Jméno
Příjmení
Adresa
Číslo domu
PSČ
Město
Telefon
E-mail
Produkt
Komentáře
PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
1 x - 2198 -50% 1099 Kč + poštovné
2 x - 3738.00 -50% 1869 Kč + poštovné
3 x - 4836.00 -50% 2418 Kč + poštovné
Platba při dodání
Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
11
Poslední prodej
proběhl dne:
100% bezpečný nákup